Logo

Cosul meu: 0 lei

Dambovita

Home / Dambovita
Categorii produse
 
Afla PRET - te sunam URGENT!   
Trimite nr de telefon si te sunam noi
 
 
 
 

Mat Tech Electronics comercializeaza urmatoarele categorii de produse: - Supraveghere video Dambovita - Sisteme de alarma Dambovita - Control acces Dambovita - Interfonie Dambovita - Automatizari porti Dambovita - IT&C Dambovita Comandati acum produsele noastre pentru a obtine cel mai bun pret!

Parerea clientilor
3 review-uri

Mat Tech Electronics SRL

Telefon: 0732.222.190; 0771.293.099

Oferim produsele si serviciile in:

FieniGaestiMoreniPucioasaRacariTituTargoviste

Categorii de produse oferite in Dambovita

Produse oferite in Dambovita

Review-uri

(3 review-uri)
Ratingul general al produsului:
5.0 (3 review-uri)
5 stele
(3)
4 stele
(0)
3 stele
(0)
2 stele
(0)
1 stea
(0)
Detii sau ai utilizat produsul?
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Acorda o nota
Bartus alina 16.02.2021
Excelent
Camera
Bartus alina
Cristi 04.02.2021
Excelent
Merita
N-am nimic de comentat, o folosesc intr-un garaj, inregistreaza bine , la 30 de cadre pe secunda.
Dumitru 03.02.2021
Excelent
Bun
Calitatea imaginii e foarte buna atât ziua cât si pe timp de noapte, recomand.
Oferim produsele si serviciile noastre in toate localitatile din Dambovita:
Adanca, Alunis, Alunisu, Aninoasa, Aninosani, Bechinesti, Bela, Berevoesti, Bezdead, Bilciuresti, Blidari, Boboci, Bolovani, Boteni, Branistea, Brebu, Brezoaia, Brosteni (Bezdead), Brosteni (Produlesti), Brosteni (Visina), Brancoveanu, Bradatel, Branesti, Bratestii de Jos, Buciumeni, Bucsani, Bujoreanca, Bumbuia, Bungetu, Burduca, Butimanu, Butoiu de Jos, Butoiu de Sus, Baldana, Bacesti, Badeni, Badulesti, Baleni-Romani, Baleni-Sarbi, Balteni, Balanesti, Banesti, Barbuceanu, Baraceni, Capu Coastei, Catanele, Cazaci, Cetatuia, Chirca, Ciocanari, Ciocanesti, Coada Izvorului, Cobiuta, Cocani, Cojasca, Cojocaru, Cojoiu, Colacu, Colanu, Colibasi, Comisani, Comuna Aninoasa, Comuna Baleni, Comuna Barbuletu, Comuna Bezdead, Comuna Branistea, Comuna Branesti, Comuna Buciumeni, Comuna Bucsani, Comuna Ciocanesti, Comuna Cobia, Comuna Cojasca, Comuna Comisani, Comuna Contesti, Comuna Corbii Mari, Comuna Cornesti, Comuna Cornatelu, Comuna Costestii din Vale, Comuna Crangurile, Comuna Darmanesti, Comuna Dobra, Comuna Doicesti, Comuna Dragodana, Comuna Dragomiresti, Comuna Finta, Comuna Glodeni, Comuna Gura Foii, Comuna Gura Ocnitei, Comuna Gura Sutii, Comuna I.L. Caragiale, Comuna Iedera, Comuna Lucieni, Comuna Ludesti, Comuna Lunguletu, Comuna Malu cu Flori, Comuna Manesti, Comuna Mogosani, Comuna Moroeni, Comuna Morteni, Comuna Motaieni, Comuna Niculesti, Comuna Nucet, Comuna Odobesti, Comuna Persinari, Comuna Petresti, Comuna Pietrari, Comuna Pietrosita, Comuna Poiana, Comuna Potlogi, Comuna Produlesti, Comuna Pucheni, Comuna Raciu, Comuna Razvad, Comuna Rascaeti, Comuna Salcioara, Comuna Slobozia Moara, Comuna Selaru, Comuna Tatarani, Comuna Uliesti, Comuna Ulmi, Comuna Valea Lunga, Comuna Valea Mare, Comuna Varfuri, Comuna Vacaresti, Comuna Valeni-Dambovita, Comuna Visina, Comuna Visinesti, Comuna Vladeni, Comuna Voinesti, Comuna Vulcana-Bai, Comuna Vulcana-Pandele, Contesti, Copaceni, Corbii Mari, Cornesti, Corni, Cornatelu, Costesti, Costestii din Deal, Costestii din Vale, Costisata, Crevedia, Cretu, Cretulesti, Cricovu Dulce, Cristeasca, Crivatu, Croitori, Crovu, Crangasi, Crangurile de Jos, Crangurile de Sus, Craciunesti, Cucuteni, Cuparu, Cuza Voda, Candesti-Deal, Candesti-Vale, Carlanesti, Calugareni (Cobia), Calugareni (Contesti), Caprioru, Capsuna, Catunu (Cornesti), Catunu (Salcioara), Dealu Frumos, Dealu Mare, Decindea, Decindeni, Diaconesti, Dimoiu, Dobra, Dobresti, Doicesti, Dospinesti, Dragodana, Dragodanesti, Dragomiresti, Dragaesti-Pamanteni, Dragaesti-Ungureni, Dumbrava, Dupa Deal, Dambovicioara, Darza, Darmanesti, Ferestre, Feteni, Fierbinti, Finta Mare, Finta Veche, Frasin-Deal, Frasin-Vale, Frasinu, Fusea, Fantanele, Fagetu, Geangoesti, Gemenea-Bratulesti, Gheboaia, Gheboieni, Ghergani, Gherghesti, Gherghitesti, Ghimpati, Ghinesti, Ghirdoveni, Glod, Glodeni (Pucioasa), Glodeni, Glogoveanu, Gorgota, Greci, Grozavesti, Gulia, Gura Barbuletului, Gura Foii, Gura Ocnitei, Gura Vulcanei, Gura Sutii, Gusoiu, Garleni, Gamanesti, Hagioaica, Hanu lui Pala, Helesteu, Hodarasti, Hulubesti, Habeni, I.L. Caragiale, Iazu, Ibrianu, Iedera de Jos, Iedera de Sus, Ilfoveni, Ionesti, Izvoarele, Izvoru (Valea Lunga), Izvoru (Visina), Jugureni, Lazuri, Livezile (Glodeni), Livezile (Valea Mare), Lucianca, Lucieni, Ludesti, Lunca (Moroeni), Lunca (Voinesti), Lunguletu, Laculete, Laculete-Gara, Malu cu Flori, Malu Mierii, Malurile, Manga, Matraca, Mavrodin, Meisoare, Mereni (Contesti), Mereni (Titu), Merii, Merisoru, Mesteacan, Miclosanii Mari, Miclosanii Mici, Miculesti, Mija, Milosari, Mircea Voda, Mislea, Miulesti, Moara din Groapa, Moara Noua, Mogosani, Mogosesti, Moroeni, Morteni, Movila (Niculesti), Movila (Salcioara), Mosia Mica, Motaieni, Muscel, Manjina, Manastioara, Manastirea, Magura (Bezdead), Magura (Hulubesti), Manesti, Manastirea, Marcesti, Marginenii de Sus, Maruntisu, Matasaru, Neajlovu, Nicolaesti, Niculesti, Nisipurile, Nucet, Ochiuri, Ocnita, Odaia Turcului, Odobesti, Olteni (Lucieni), Olteni (Uliesti), Oreasca, Persinari, Petresti (Corbii Mari), Petresti, Piatra, Picior de Munte, Pietrari, Pietrosita, Pitaru, Plopu, Podu Corbencii, Podu Cristinii, Podu Rizii, Poiana, Poienita, Poroinica, Postarnacu, Potlogeni-Deal, Potlogeni-Vale, Potlogi, Potocelu, Priboiu (Branesti), Priboiu (Tatarani), Priseaca, Produlesti, Pucheni (Moroeni), Pucheni, Pucioasa-Sat, Puntea de Greci, Putu cu Salcie, Padureni, Patroaia-Deal, Patroaia-Vale, Raciu, Racovita, Ragu, Rascaeti, Razvad, Romanesti, Runcu, Rancaciov, Rau Alb de Jos, Rau Alb de Sus, Racari, Ratesti, Ratoaia, Samurcasi, Saru, Satu Nou, Salcioara, Scheiu de Jos, Scheiu de Sus, Schela, Serdanu, Silistea (Raciu), Silistea (Runcu), Slobozia Moara, Slobozia, Sperieteni, Stavropolia, Stratonesti, Straosti, Stanesti, Statesti, Suduleni, Sultanu, Suseni-Socetu, Sabiesti, Sacueni, Salcioara (Matasaru), Salcuta, Sateni, Savesti, Selaru, Serbaneasa, Sipot, Comuna Sotanga, Sotanga, Stubeie Tisa, Suta Seaca, Suvita, Comuna Tartasesti, Tatarani, Tartasesti, Teis, Telesti, Tetcoiu, Toculesti, Tomsani, Tunari, Udresti, Uliesti, Ulmetu, Ulmi, Ungureni (Butimanu), Ungureni (Corbii Mari), Ungureni (Cornesti), Ungureni (Dragomiresti), Urseiu, Urziceanca, Vadu Stanchii, Valea Caselor, Valea Dadei, Valea Larga, Valea Leurzii, Valea lui Dan, Valea Lunga-Cricov, Valea Lunga-Gorgota, Valea Lunga-Ogrea, Valea Mare (Candesti), Valea Mare (Valea Lunga), Valea Mare, Valea Morii, Valea Voievozilor, Valea, Varfureni, Varfuri, Vacaresti, Valeni-Dambovita, Viforata, Viisoara, Visinesti, Vizuresti, Visina, Vladeni, Voia, Voinesti, Vulcana de Sus, Vulcana-Bai, Vulcana-Pandele, Vultureanca, Zavoiu, Zidurile